Zaloguj się 

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się »
Dodaj do ulubionychMapa stronyAkademia Górniczo-Hutnicza

Nowości

Katalog książek


Katalog czasopism

Akademia Górniczo-Hutnicza
niedostępna
w sprzedaży
Zapowiedź! 

CIĄGLIWOŚĆ I MECHANIZMY PĘKANIA
SUPERWYTRZYMAŁYCH STALI KONSTRUKCYJNYCH

Monografia omawia mechanizmy pękania wysokowytrzymałych stali konstrukcyjnych, takich jak: stale maraging, umacniane wydzieleniowo stale austenityczne odporne na korozję oraz stale do ulepszania cieplnego. Na podstawie wieloletnich badań prowadzonych w Instytucie Metalurgii Żelaza w Gliwicach autor opracował model umożliwiający analizę zjawisk związanych ze zmianami ciągliwości i... więcej ?

niedostępna
w sprzedaży
Zapowiedź! 

METALLURGY AND FOUNDRY ENGINEERING
2017, VOL. 43, NO. 3

 Pełne teksty artykułów zamieszczanych na łamach czasopism wydawanych w AGH są dostępne w formacie PDF w sieci: http://journals.bg.agh.edu.pl/. W naszej księgarni można kupić jedynie numery ostatnio wydane. Zeszyty wcześniejsze prosimy zamawiać e-mailowo lub telefonicznie.

Ogólne informacje o czasopiśmie »
niedostępna
w sprzedaży
Zapowiedź! 

METODA DOBORU KONFIGURACJI
UKŁADU ZAGĘSZCZANIA PRAS WALCOWYCH
DO SCALANIA MIESZANEK
KOMUNALNYCH OSADÓW ŚCIEKOWYCH

Wydawnictwa nie prowadzą sprzedaży książek z serii "Rozprawy Monografie". Zainteresowanych prosimy o kontakt z ich autorami.

niedostępna
w sprzedaży
Zapowiedź! 

TEORIA POLA AKUSTYCZNEGO ZASTOSOWANA DO BADANIA UKŁADÓW O SYMETRII CYLINDRYCZNEJ

Tematem przedstawionej monografii jest zastosowanie liniowej teorii pola akustycznego do analizy układów o symetrii cylindrycznej, w szczególności falowodów, które były tematem badań autorki, najpierw teoretycznych, a w ostatnich latach także eksperymentalnych. Obecna publikacja jest zatem podsumowaniem przeprowadzonych badań oraz całościowym ujęciem tego zagadnienia w odniesieniu do... więcej ?

niedostępna
w sprzedaży
Zapowiedź! 

WPROWADZENIE DO AKUSTYKI UŻYTKOWEJ

Dźwięk towarzyszy człowiekowi we wszystkich aspektach codziennego życia, co znajduje odzwierciedlenie w wielu dziedzinach i dyscyplinach nauki, takich jak np. nauki o Ziemi, oceanografia, biomedycyna, nauki społeczne i techniczne. Chociaż podstawy teorii akustyki są niezmienne od lat, to wciąż zmieniają się bądź pojawiają się nowe narzędzia pomiarowe i obliczeniowe, przepisy, a... więcej ?O wydawnictwachKontaktPunkty sprzedażyAktualnościin English