Zaloguj się 

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się »
Dodaj do ulubionychMapa stronyAkademia Górniczo-Hutnicza

Nowości

Katalog książek


Katalog czasopism

Akademia Górniczo-Hutnicza
niedostępna
w sprzedaży
Zapowiedź! 

COINTEGRATION-BASED APPROACH FOR STRUCTURAL HEALTH MONITORING

THEORY AND APPLICATIONS

Wydawnictwa nie prowadzą sprzedaży książek z serii "Rozprawy. Monografie". Zainteresowanych prosimy o kontakt z ich autorami.

niedostępna
w sprzedaży
Zapowiedź! 

GEOLOGY, GEOPHYSICS & ENVIRONMENT 2018, VOL. 44, NO. 4

Pełne teksty artykułów zamieszczanych na łamach czasopism wydawanych w AGH są dostępne w formacie PDF w sieci: http://journals.bg.agh.edu.pl/ W naszej księgarni można kupić jedynie numery ostatnio wydane. Zeszyty wcześniejsze prosimy zamawiać e-mailowo lub telefonicznie.

Ogólne informacje o czasopiśmie »
niedostępna
w sprzedaży
Zapowiedź! 

RESEARCH ON MORPHOLOGY AND TOPOLOGY OF ANFO BASED ON VARIOUS TYPES OF OXYGEN COMPONENT

W pracy opublikowano wyniki badań (spektroskopii w podczerwieni, dyfrakcji rentgenowskiej i elektronowej mikroskopii skaningowej), których przedmiotem były różne utleniacze (składniki tlenonośne) wykorzystywane do wytworzenia saletrolu (ANFO) - jednego z najczęściej stosowanego w zakładach górniczych materiału wybuchowego. Analizie poddano saletrę amonową mikroporowatą w postaci... więcej »

niedostępna
w sprzedaży
Zapowiedź! 

SIGNALING AND CONTROL FOR MOBILITY MANAGEMENT IN INTERNET-BASED CELLULAR AND WIRELESS SYSTEMS

 Wydawnictwa nie prowadzą sprzedaży książek z serii "Rozprawy Monografie". Zainteresowanych prosimy o kontakt z ich autorami.

niedostępna
w sprzedaży
Zapowiedź! 

STAROŚĆ NIEPOKORNA

O NIEKTÓRYCH NIESTEREOTYPOWYCH ROLACH SENIORÓW

Według stereotypowego postrzegania seniorów ich aktywność skupia się w obrębie ról rodzinnych, określonej działalności organizacyjnej i konsumenckiej, wzmożonej religijności, koncentracji na sprawach domowych. (...) powiększa się liczba seniorów, którzy próbują realizować inne wzory (...) Tym właśnie osobom, niepokornym wobec upływu czasu, poświęcona jest niniejsza praca.... więcej »O wydawnictwachKontaktPunkty sprzedażyAktualnościin English