Zaloguj się 

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się »
Dodaj do ulubionychMapa stronyAkademia Górniczo-Hutnicza

Nowości

Katalog książek


Katalog czasopism

Akademia Górniczo-Hutnicza
niedostępna
w sprzedaży
Zapowiedź! 

EVOLUTION OF TECHNOLOGY AND THE MARKET OF IRON AND STEEL RAW MATERIALS IN THE PERIOD 1915-2015

Praca w sposób komplementarny poddaje szczegółowej analizie czynniki kształtujące rozwój użytkowania surowców żelaza na przestrzeni ostatnich stu lat (1915-2015). Każda z tych grup czynników ujęta jest w formie odrębnego rozdziału. Omówiono m.in.: typy rud zelaza w perspektywie historycznej; typy złóż rud żelaza i wielkość zasobów; rozwój technologii górniczych... więcej »

niedostępna
w sprzedaży
Zapowiedź! 

GEOLOGY, GEOPHYSICS & ENVIRONMENT 2018, VOL. 44, NO. 3

Pełne teksty artykułów zamieszczanych na łamach czasopism wydawanych w AGH są dostępne w formacie PDF w sieci: http://journals.bg.agh.edu.pl/ W naszej księgarni można kupić jedynie numery ostatnio wydane. Zeszyty wcześniejsze prosimy zamawiać e-mailowo lub telefonicznie.

Ogólne informacje o czasopiśmie »
niedostępna
w sprzedaży
Zapowiedź! 

ŚRODOWISKO AKUSTYCZNE SPITSBERGENU - WYBRANE ZAGADNIENIA

Każdy dźwięk rejestrowany w określonym miejscu jest jego własnością szczególną, jest składową danego środowiska (krajobrazu) dźwiękowego. Synergiczne działanie słuchu z innymi zmysłami pozwala na pełne doświadczanie miejsc i sytuacji, pomaga w ich zapamiętaniu i rozpoznawaniu. Niestety rozwój techniki i postęp cywilizacyjny trwale zmieniają pierwotny naturalny krajobraz.... więcej »O wydawnictwachKontaktPunkty sprzedażyAktualnościin English