Zaloguj się 

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się »
Dodaj do ulubionychMapa stronyAkademia Górniczo-Hutnicza

Nowości

Katalog książek


Katalog czasopism

Akademia Górniczo-Hutnicza
26.25 zł

TECHNICAL ENGLISH
IN PETROLEUM ENGINEERING

Książka przeznaczona jest dla osób pragnących nauczyć się technicznego języka angielskiego dotyczącego wiertnictwa naftowego. Skierowana jest przede wszystkim do studentów wydziałów wiertniczych uczelni technicznych, znających angielski na poziomie średnio zaawansowanym. Podręcznik składa się z siedemnastu rozdziałów zawierających wybór specjalistycznych tekstów oraz... więcej »

niedostępna
w sprzedaży
Archiwum! 

TECHNIKA I TECHNOLOGIA
WIERCEŃ RDZENIOWYCH

Zamiarem autorów było przedstawienie obecnie stosowanej techniki i technologii wierceń rdzeniowych oraz wskazanie kierunków ich dalszego rozwoju. Niniejsza monografia powstała na bazie analizy literatury naukowej i technicznej, a także doświadczeń zawodowych autorów. Jest to przegląd dostępnego na świecie sprzętu wiertniczego służącego do poboru rdzeni oraz analiza czynników... więcej »

niedostępna
w sprzedaży
Archiwum! 

TECHNIKI I METODY CHROMATOGRAFII
W ANALITYCE, KLASYFIKACJI I TECHNOLOGII
NISKOLOTNYCH PRODUKTÓW NAFTOWYCH

Wydawnictwa nie prowadzą sprzedaży książek z serii "Rozprawy Monografie". Zainteresowanych prosimy o kontakt z ich autorami.

1.05 zł

TECHNOLOGIA WODY I ŚCIEKÓW
Część 2

ĆWICZENIA LABORATORYJNE

Skrypt jest kontynuacją części pierwszej pt. Technologia wody i ścieków. Ćwiczenia laboratoryjne. Część I. Przeznaczony jest dla studentów kierunku inżynieria środowiska, a w szczególności ochrona środowiska. Obejmuje podstawy teoretyczne oraz zestaw ćwiczeń obrazujący przebieg danego procesu, który zachodzi w trakcie stosowania metody prowadzącej do poprawy jakości... więcej »

niedostępna
w sprzedaży
Archiwum! 

TECHNOLOGIA LIKWIDACJI SZYBÓW
ORAZ ICH INFRASTRUKTURY PODZIEMNEJ
I POWIERZCHNIOWEJ

Monografia jest pierwszą od wielu lat pozycją poświęconą różnorodnym aspektom likwidacji kopalń, a w szczególności szybów, ujmującą tę problematykę w sposób kompleksowy. W rozdziale pierwszym scharakteryzowano ogólnie problem likwidacji podziemnych zakładów górniczych w Polsce i na świecie. Restrukturyzacji polskiego górnictwa i znaczeniu likwidacji szybów w tym... więcej »O wydawnictwachKontaktPunkty sprzedażyAktualnościin English