Zaloguj się 

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się »
Dodaj do ulubionychMapa stronyAkademia Górniczo-Hutnicza

Nowości

Katalog książek


Katalog czasopism

Akademia Górniczo-Hutnicza
Archiwum! 

niedostępna
w sprzedaży

KAZIMIERZ BIELENIN

TWÓRCA POLSKIEJ ARCHEOMETALURGII
MONOGRAFIA

typ publikacji: monografia
ISBN: ISBN 978-83-7464-695
format: B5
oprawa: twarda
liczba stron: 172
rok wydania: 2014 
Monografia prezentuje postać zmarłego w 2011 r. profesora Kazimierza Bielenina – archeologa, miłośnika historii techniki, społecznika i patrioty.

Spis treści:

Inne książki z tej dziedziny:

niedostępna
w sprzedaży
Archiwum! 

MIECZYSŁAW RADWAN

W 120. ROCZNICĘ URODZIN

Monografia poświęcona pamięci profesora Mieczysława Radwana – inżyniera, konstruktora, miłośnika turystyki i historii techniki, patrioty.

20.00 zł

KSZTAŁCENIE INŻYNIERÓW

HISTORIA - SPOSTRZEŻENIA - PROPOZYCJE

Książka wyróżniona w konkursie na najlepszą książkę techniczną TECHNICUS 2017 na 11. Targach Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA 2017. Monografia przybliża ewolucję zawodu inżyniera i zagadnienie kształcenia inżynierskiego na przestrzeni wieków, wskazując na jego różnorodność i odmienny przebieg w poszczególnych krajach, omawia aktualne systemy kształcenia,... więcej »

25.00 zł

BIBLIOGRAFIA ZAWARTOŚCI
ZESZYTÓW NAUKOWYCH
AKADEMII GÓRNICZO-HUTNICZEJ
Z DZIEDZINY GÓRNICTWA
Z LAT 1945–1989

[...] Warto zwrócić uwagę na fakt, że według najlepszej wiedzy recenzenta informacje opisujące przedstawiony zakres zeszytów naukowych nie były dotąd zebrane w żadnej pracy wydanej drukiem ani też skatalogowane w żadnym z dostępnych publicznie elektronicznych katalogów bibliograficznych, co czyni recenzowaną monografię nowatorską. Wnosi ona więc niebagatelny wkład w ochronę... więcej »O wydawnictwachKontaktPunkty sprzedażyAktualnościin English