Zaloguj się 

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się »
Dodaj do ulubionychMapa stronyAkademia Górniczo-Hutnicza

Nowości

Katalog książek


Katalog czasopism

Akademia Górniczo-Hutnicza
Katalog książek » Nauki humanistyczne – Socjologia » KULTURA CYFROWEGO NARCYZMU
Archiwum! 

niedostępna
w sprzedaży

KULTURA CYFROWEGO NARCYZMU

typ publikacji: monografia
ISBN: 978-83-7464-850-9
format: A5
oprawa: miękka
liczba stron: 220
rok wydania: 2016 
Praca stanowi znakomitą publikację, dobrze przygotowaną zarówno od strony ujęcia teoretycznego zjawiska, jak i weryfikacji empirycznej badanego fenomenu narcyzmu cyfrowego. Jest to praca aktualna, bardzo potrzebna dla dalszych badań teoretycznych i społecznych, ale i zawiera wiele ważnych postulatów do praktycznej realizacji,szczególnie w dziedzinie edukacji, wychowania, umiejętności użytkowania mediów przez ich interaktywną publiczność, która nie okazuje się ?publicznością urojoną?.

/Z recenzji prof. dr. hab. Ignacego S. Fiuta/

Tytułowe zagadnienie to temat bardzo aktualny i ważny, wpisujący się w ponowoczesne czasy, w których żyjemy. Autorka w komunikatywny sposób wprowadza czytelnika w świat teoretycznych koncepcji, podając również przykłady ich operacjonalizacji i wyniki badań. Zaletami książki są: precyzyjne i skrupulatne definiowanie i analiza pojęć oraz umiejętność przekazywania wiedzy w syntetycznej, ?nierozgadanej? formie. O jej wartości stanowi aktualność badanego tematu.

/Z recenzji dr hab. prof. SGH Małgorzaty MolędyZdziech/

Spis treści:

Inne książki z tej dziedziny:

niedostępna
w sprzedaży
Archiwum! 

CYWILIZACJA - TECHNIKA - EKOLOGIA

WYBRANE PROBLEMY ROZWOJU CYWILIZACYJNEGO U PROGU XXI WIEKU

Książka stanowi próbę omówienia wybranych problemów współczesnej cywilizacji, począwszy od kwestii akceleracji postępu technicznego i pytań historiozoficznych o jego skutki dla przyszłego rozwoju cywilizacyjnego. Zawiera również wątki dotyczące szeregu zagrożeń występujących powszechnie w cywilizacji techniki i masowej konsumpcji.

niedostępna
w sprzedaży
Archiwum! 

INTERNATIONAL MIGRATION

A MULTIDIMENSIONAL ANALYSIS

"...The entirety comprises a very sound combination of the perspective of strictly theoretical research on international migrations... with a comparative one on the general patterns which characterize contemporary international migrations by women, as well as with a historical-comparative one on the paradigms visible in Polish studies of external migrations and typical case studies... Of no small... więcej »

1.05 zł

IDEE I MYŚLICIELE
MEDIALNE I SPOŁECZNE ASPEKTY FILOZOFII

MEDIALNE I SPOŁECZNE ASPEKTY FILOZOFII

Publikacja stanowi zbiór prac z dziedziny komunikologii oraz filozofii człowieka. Składa się z dwóch części: "Komunikacja i tożsamość" oraz "Człowiek i poznanie". Swoje artykuły w publikacji zamieścili: W. Branicki, I.S. Fiut, J. Franczak, J. Galarowicz, A. Litwiniszyn, A. Małecka, M. Siciński, K. Stark, M. Uliński.O wydawnictwachKontaktPunkty sprzedażyAktualnościin English