Zaloguj się 

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się »
Dodaj do ulubionychMapa stronyAkademia Górniczo-Hutnicza

Nowości

Katalog książek


Katalog czasopism

Akademia Górniczo-Hutnicza
Katalog książek » Nauki techniczne – Automatyka i robotyka » MINING – INFORMATICS, AUTOMATION AND ELECTRICAL ENGINEERING
Nowość! 

niedostępna
w sprzedaży

MINING – INFORMATICS, AUTOMATION AND ELECTRICAL ENGINEERING

typ publikacji: czasopismo
ISSN: 2449-6421
format: A4
oprawa: miękka
liczba stron: 90
rok wydania: 2017 

Kwartalnik naukowo-techniczny „Mining – Informatics, Automation and Electrical Engineering” w latach 1962–2014 ukazywał się pod nazwą „Mechanizacja i Automatyzacja Górnictwa”. Tematyka czasopisma związana jest z kwestiami automatyki (w tym także mechaniki, mechatroniki i sterowania), elektroniki (w tym energoelektroniki) oraz informatyki (w tym także telekomunikacji, telemetrii, monitoringu oraz bezpieczeństwa obiektowego i funkcjonalnego).

Naszą misją jest informowanie Czytelników o nowościach dotyczących postępu naukowo-technicznego dokonującego się w szeroko rozumianym przemyśle wydobywczym. Publikowane artykuły informują o najnowszych rozwiązaniach stosowanych w górnictwie, wdrażanych w przemyśle wydobywczym urządzeniach, systemach i technologiach. Czasopismo stanowi również forum wymiany myśli między autorami prac badawczych i konstrukcyjnych, a praktykami i użytkownikami tych rozwiązań z przemysłu.

Wersją pierwotną czasopisma jest wydanie elektroniczne.

ISSN 2449-6421 (online)
ISSN 2450-7326 (printed)
Format: A4


Ogólne informacje o czasopiśmie »

Spis treści:

Inne książki z tej dziedziny:

niedostępna
w sprzedaży
Archiwum! 

PROGRAMOWANIE SYSTEMÓW
CZASU RZECZYWISTEGO
Z ZASTOSOWANIEM JĘZYKA ADA

Książka stanowi wykład konstrukcji paradygmatów programowania systemów czasu rzeczywistego. Szczególną uwagę zwrócono na zagadnienia współbieżności, synchronizacji i komunikacji, programowania uwarunkowań czasowych, obsługę przerwań i wyjątków. Odpowiednie konstrukcje zilustrowano przykładami z zastosowaniem języka Ada.

niedostępna
w sprzedaży
Archiwum! 

LABORATORIUM Z TECHNOLOGII BUDOWY MASZYN

Skrypt jest przeznaczony dla studentów studiów dziennych i zaocznych kierunku mechanika i budowa maszyn jako pomoc dydaktyczna do ćwiczeń laboratoryjnych z przedmiotu technologia budowy maszyn. Zawiera omówienie wszystkich ćwiczeń przewidzianych do realizacji aktualnie obowiązującym programem studiów. W ramach każdego z omawianych tematów można wyodrębnić sześć podstawowych... więcej »O wydawnictwachKontaktPunkty sprzedażyAktualnościin English