Zaloguj się 

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się »
Dodaj do ulubionychMapa stronyAkademia Górniczo-Hutnicza

Nowości

Katalog książek


Katalog czasopism

Akademia Górniczo-Hutnicza
niedostępna
w sprzedaży
Zapowiedź! 

WŁAŚCIWOŚCI DYNAMICZNE
WALCOWYCH SPRĘŻYN ŚRUBOWYCH
Z POWŁOKAMI Z MATERIAŁÓW ELASTYCZNO-TŁUMIĄCYCH

Wydawnictwa nie prowadzą sprzedaży książek z serii "Rozprawy Monografie". Zainteresowanych prosimy o kontakt z ich autorami.

niedostępna
w sprzedaży
Zapowiedź! 

WPŁYW SUBSTANCJI MODYFIKUJĄCYCH
NA WŁAŚCIWOŚCI
MATERIAŁU WYBUCHOWEGO INICJUJĄCEGO –
AZYDKU OŁOWIU

BADANIA WŁASNE

Celem badań opisanych w niniejszej monografii było opracowanie metody technologicznej wytwarzania azydku ołowiu(II) zapewniającej odpowiednie jego właściwości użytkowe i bezpieczeństwo procesu. Wymagało to: wyboru właściwej koncepcji chemicznej procesu, określenia odpowiednich parametrów procesu umożliwiających otrzymywanie produktu o określonych właściwościach... więcej »

25.00 zł

WPROWADZENIE DO INFORMATYKI
I PROGRAMOWANIA

Podręcznik jest przydatny dla wszystkich, którzy chcą poznać idee działania komputerów, podstaw programowania, budowania stron internetowych i wykorzystywania baz danych.

niedostępna
w sprzedaży
Zapowiedź! 

WYBRANE OBLICZENIA
W INŻYNIERII WODNEJ

Na rynku księgarskim brak było do tej pory publikacji, która w sposób komplementrany poruszałaby probematykę inżynierii wodnej. Lukę tę wypełnia niniejszy podręcznik łączący w sobie zagadnienia z czterech dziedziń: hydrologii, hydrauliki, hydrotechniki i gospodarki wodnej. W kolejnych rozdziałach podano: wiadomości ogólne o obiektach hydrotechnicznych i zasadach ich... więcej »

niedostępna
w sprzedaży

WYTYCZNE DLA PROJEKTANTÓW
ZABEZPIECZEŃ WIBROAKUSTYCZNYCH
DOTYCZĄCE MOŻLIWOŚCI STOSOWANIA
NOWEGO ZESTAWU
DŹWIĘKOCHŁONNO-IZOLACYJNYCH
PRZEGRÓD WARSTWOWYCH

Efektem realizowanego przez autora projektu rozwojowego pt. „Nowe rozwiązania materiałowe przegród warstwowych w projektowaniu zabezpieczeń wibroakustycznych maszyn i urządzeń” jest opracowanie katalogu materiałów dźwiękochłonnych oraz katalogu przegród warstwowych (charakteryzujących się własnościami dźwiękochłonnymi i dźwiękoizolacyjnymi), a także wytycznych... więcej »O wydawnictwachKontaktPunkty sprzedażyAktualnościin English