Zaloguj się 

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się »
Dodaj do ulubionychMapa stronyAkademia Górniczo-Hutnicza

Nowości
Etyka wydawnicza

Katalog książek


Katalog czasopism

Akademia Górniczo-Hutnicza
niedostępna
w sprzedaży
Zapowiedź! 

GEOMATICS AND ENVIRONMENTAL ENGINEERING
2020, VOL. 14, NO. 4

Pełne teksty artykułów zamieszczanych na łamach czasopism wydawanych w AGH są dostępne w formacie PDF w sieci: http://journals.bg.agh.edu.pl W naszej księgarni można kupić jedynie numery ostatnio wydane. Zeszyty wcześniejsze prosimy zamawiać e-mailowo lub telefonicznie.

Ogólne informacje o czasopiśmie »
niedostępna
w sprzedaży
Zapowiedź! 

MECHANIZACJA, AUTOMATYZACJA
I ROBOTYZACJA W GÓRNICTWIE 2020

Monografia jest zbiorem opracowanych wydawniczo referatów wygłoszonych na VI Międzynarodowej Konferencji "Mechanizacja, Automatyzacja i Robotyzacja w Górnictwie", która odbyła się w dniach 12?14 czerwca 2019 r. w Wiśle. Zaprezentowano w niej zagadnienia dotyczące projektowania, budowy, badań oraz eksploatacji maszyn i urządzeń górnictwa podziemnego i odkrywkowego, ze szczególnym... więcej »

niedostępna
w sprzedaży
Zapowiedź! 

METALE O UKIERUNKOWANEJ POROWATOŚCI

Publikacja z dziedziny nauki o materiałach, a ściślej - z obszaru metaloznawstwa fizycznego - jest pierwszym kompleksowym dziełem naukowym podejmującym próbę opisu w języku polskim teorii i praktyki zaawansowanego rozwiązania materiałowego współczesnej inżynierii materiałowej - metali wysokoporowatych z ukierunkowaną strukturą. Gazary, bo im poświęcona jest praca - są... więcej »

niedostępna
w sprzedaży
Zapowiedź! 

WYSOKIE NAPIĘCIE W ENERGETYCE

WYBRANE ZAGADNIENIA I OBLICZENIA

Przedstawione w książce wybrane zagadnienia, charakteryzujące rolę i znaczenie techniki wysokich napięć dla rozwoju elektroenergetyki, obejmują analizy teoretyczne i techniczne wysokonapięciowych układów izolacyjnych urządzeń elektroenergetycznych, odniesione do warunków ich eksploatacji - zarówno znamionowych, jak i zakłóceniowych. Dopełnieniem treści rozdziałów są... więcej »O wydawnictwachKontaktPunkty sprzedażyAktualnościin English