Zaloguj się 

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się »
Dodaj do ulubionychMapa stronyAkademia Górniczo-Hutnicza

Nowości
Etyka wydawnicza

Katalog książek


Katalog czasopism

Akademia Górniczo-Hutnicza
Katalog książek » Nauki techniczne – Bionika » BIONIKA W KSZTAŁCENIU
10.00 zł

BIONIKA W KSZTAŁCENIU

typ publikacji: monografia
ISBN: 978-83-7464-598-0
format: B5
oprawa: miękka
wydanie: 1
rok wydania: 2013 
Niniejsza książka ma pomóc w przygotowaniu zajęć dydaktycznych z bioniki. Przedstawiono w niej wiele modułów jednostek dydaktycznych, wykładów i ćwiczeń, oraz zamieszczono odpowiednie przykłady. Omówiono również niezbędne do prowadzenia zajęć wyposażenie laboratoryjne. Podane informacje przeznaczone są głównie dla młodych wykładowców, którzy mogą z nich czerpać konkretne rozwiązania przy projektowaniu swoich zajęć lub odpowiednio poszerzać albo modyfikować własne koncepcje. Autor ma nadzieję, że książka przyczyni się do szybszego wprowadzenie bioniki do programów kształcenia inżynierów nowej generacji.

Spis treści:

Inne książki z tej dziedziny:

niedostępna
w sprzedaży
Archiwum! 

BIONIKA

WIEDZA PRZYRODNICZA DLA INŻYNIERÓW

Praca nagrodzona na XVII Wrocławskich Targach Książki Naukowej (16-18 marca 2011 r.) Nagrodą Główną - Pucharem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego - w konkursie na najtrafniejszą szatę edytorską książki naukowej. Podręcznik omawia możliwości wykorzystania wiedzy przyrodniczej do rozwiązywania zagadnień technicznych. Przedstawia bogactwo występujących w przyrodzie... więcej ?

niedostępna
w sprzedaży
Archiwum! 

PROJEKTOWANIE MASZYN MOBILNYCH Z WYKORZYSTANIEM BIONIKI

Niniejsza monografia jest skierowana do studentów oraz inżynierów zajmujących się szeroko pojętą tematyką projektowania budowy maszyn. Zawiera opis metodyki badań prowadzonych w ramach projektowania i budowy  nowatorskich urządzeń wzorowanych na rozwiązaniach funkcjonujących w przyrodzie.O wydawnictwachKontaktPunkty sprzedażyAktualnościin English