Zaloguj się 

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się »
Dodaj do ulubionychMapa stronyAkademia Górniczo-Hutnicza

Nowości
Etyka wydawnicza

Katalog książek


Katalog czasopism

Akademia Górniczo-Hutnicza
niedostępna
w sprzedaży
Archiwum! 

GEOMECHANIKA W BUDOWNICTWIE PODZIEMNYM

PROJEKTOWANIE I BUDOWA TUNELI

Budownictwo podziemne odgrywa coraz większą rolę w życiu człowieka. Zadania związane z budownictwem podziemnym muszą być realizowane przez właściwie przygotowanych geoinżynierów, posiadających odpowiednią wiedzę z zakresu mechaniki skał i gruntów, geologii, a w szczególności geologii inżynierskiej i hydrogeologii, geofizyki, materiałów budowlanych, w tym nowych materiałów... więcej ?

niedostępna
w sprzedaży
Archiwum! 

GEOTECHNISCHE UND UMWELTASPEKTE
BEI DER REKULTIVIERUNG UND REVITALISIERUNG
VON BERGBAUFOLGELANDSCHAFTEN
IN POLEN UND IN DEUTSCHLAND

GEOTECHNICZNE I ŚRODOWISKOWE ASPEKTY
REKULTYWACJI I REWITALIZACJI
OBSZARÓW POGÓRNICZYCH
W POLSCE I W NIEMCZECH

Monografia dotyczy problematyki rekultywacji i rewitalizacji obszarów pogórniczych. Problematyka ta rozpatrywana jest w niej w aspekcie geotechnicznym i środowiskowym w odniesieniu do górnictwa polskiego oraz niemieckiego. Książka składa się z 15 rozdziałów przygotowanych przez 27 autorów, zarówno niemieckich (5 rozdziałów), jak i polskich (10 rozdziałów). Treść jest bogato... więcej ?

niedostępna
w sprzedaży
Archiwum! 

ZARYS STANU I PERSPEKTYW ENERGETYKI POLSKIEJ

STUDIUM AGH 2012

Drugie wydanie Zarysu stanu i perspektyw energetyki polskiej. Studium AGH 2012 jest realizacją zapowiedzianego w wydaniu pierwszym postanowienia o ponawianiu tego opracowania w związku z rozwojem zagadnień energetycznych, nowymi aktami prawnymi i podejmowanymi decyzjami. Opracowany został nowy rozdział o elektroenergetyce, rozwinięto rozdziały o energetycznym wykorzystaniu biomasy i o... więcej ?O wydawnictwachKontaktPunkty sprzedażyAktualnościin English