Zaloguj się 

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się »
Dodaj do ulubionychMapa stronyAkademia Górniczo-Hutnicza

Nowości
Etyka wydawnicza

Katalog książek


Katalog czasopism

Akademia Górniczo-Hutnicza
niedostępna
w sprzedaży
Archiwum! 

KIERUNKI ZMIAN SYSTEMU WYNAGRODZEŃ PRACOWNIKÓW NA STANOWISKACH ROBOTNICZYCH POD ZIEMIĄ W KOPALNIACH WĘGLA KAMIENNEGO

Wydawnictwa nie prowadzą sprzedaży książek z serii "Rozprawy Monografie". Zainteresowanych prosimy o kontakt z ich autorami.

niedostępna
w sprzedaży
Archiwum! 

KLUCZOWE RYZYKA GOSPODARCZE
W DOBIE GLOBALIZACJI

Książka ta jest próbą syntezy kilku z pozoru niełączących się problemów: globalizacji, ryzyka walutowego, ryzyka cenowego i pogodowego. Najbardziej znane, gdyż doświadczane przez całe społeczeństwa i ich otoczenia, jest pojęcie globalizacji. Proces ten, będący konsekwencją rozwoju technologicznego, ogarnia coraz większy obszar i przybiera nowe formy ? od globalizacji w ujęciu... więcej »

niedostępna
w sprzedaży
Archiwum! 

KONCEPCJE, METODY I UWARUNKOWANIA
ROZWOJU ORGANIZACJI

THE CONCEPTS, METHODS AND CONDITIONS
OF THE DEVELOPMENT ORGANIZATION

Celem opracowania jest wybiórcze ukazanie przeobrażeń i zmian w systemach zarządzania organizacjami, ze szczególnym uwzględnieniem roli, jaką pełnią w ich rozwoju właściwie opracowane i stosowane koncepcje, metody oraz narzędzia zarządzania. Autorzy koncentrują się na problemach dotyczących rozwoju organizacji i ich aktywności społeczno-gospodarczej, dlatego opracowanie powinno... więcej »

niedostępna
w sprzedaży
Archiwum! 

KSZTAŁCENIE I ROZWÓJ SPECJALISTÓW I MENEDŻERÓW

Autorzy zamieszczonych w tym tomie artykułów podejmują zagadnienia sprostania oczekiwaniom i wyzwaniom, jakie przed organizacjami sertora publicznego stawiają interesariusze i zmiany dokonujące się w ich otoczeniu. w szczególności dotyczy to wyzwań związanych z rosnącą rolą wiedzy i kompetencji pracowników , którzy stają się  najważniejszym zasobem organizacji.O wydawnictwachKontaktPunkty sprzedażyAktualnościin English