Zaloguj się 

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się »
Dodaj do ulubionychMapa stronyAkademia Górniczo-Hutnicza

Nowości
Etyka wydawnicza

Katalog książek


Katalog czasopism

Akademia Górniczo-Hutnicza
niedostępna
w sprzedaży
Archiwum! 

ELEMENTARNY WSTĘP DO TEORII RELACJI

Część 2

Skrypt przeznaczony jest przede wszystkim dla studentów I roku Wydziału Matematyki Stosowanej na AGH. Odpowiedni również dla osób zainteresowanych fizyką czy informatyką. Materiał zawarty w skrypcie obejmuje: pojęcie rodziny zbiorów wraz z naturalnymi działaniami mnogościowymi na takich rodzinach, pojęcie relacji porządkujących wraz z typowymi rodzajami takich relacji bez... więcej ?

niedostępna
w sprzedaży
Archiwum! 

ELEMENTY TEORII SZEREGÓW W PRZESTRZENIACH UNORMOWANYCH

Podręcznik podzielony jest na dwa rozdziały: w pierwszym przedstawiono podstawy teorii szeregów w przestrzeniach unormowanych wraz z ćwiczeniami, rozdział drugi zawiera informacje szczegółowe.

niedostępna
w sprzedaży
Archiwum! 

INFINITE DIMENSIONAL HOLOMORPHY:
SPECTRA AND HILBERTIAN STRUCTURES

Monografia stanowi podsumowanie wcześniejszych prac autorów. Jest poświęcona następującym zasadniczym tematom teorii funkcji analitycznych na przestrzeniach Banacha: teoria spektralna algebr funkcji analitycznych na przestrzeniach Banacha; podstawy analizy harmonicznej w klasach Hardy,ego funkcji analitycznych w kulach Banacha; teoria typu Cauchy,ego całkowych... więcej ?

niedostępna
w sprzedaży
Archiwum! 

METODY I MODELE STATYSTYKI MATEMATYCZNEJ
W PRZERÓBCE SUROWCÓW MINERALNYCH

Celem podręcznika jest próba pokazania zastosowań statystyki matematycznej, które powinny być używane do tworzenia modeli matematycznych sytuacji i procesów przeróbczych i innych występujących w inżynierii środowiska.Ten cel realizowany jest przede wszystkim za pomocą przykładów opartych na heurystycznych modelach zagadnień szeroko rozumianej przeróbki surowców mineralnych.

niedostępna
w sprzedaży
Archiwum! 

PRZESTRZENIE METRYCZNE

ZBIÓR ZADAŃ Z ROZWIĄZANIAMI

Zebrane w skrypcie zadania mają na celu ułatwienie pracy prowadzącym ćwiczenia, a także -dzięki zamieszczonym rozwiązaniom - ułatwić studentom samodzielną naukę.O wydawnictwachKontaktPunkty sprzedażyAktualnościin English