Zaloguj się 

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się »
Dodaj do ulubionychMapa stronyAkademia Górniczo-Hutnicza

Nowości
Etyka wydawnicza

Katalog książek


Katalog czasopism

Akademia Górniczo-Hutnicza
Katalog książek » Nauki prawne – Prawo » PODSTAWY PRAWA
Tom 1
Archiwum! 

niedostępna
w sprzedaży

PODSTAWY PRAWA
Tom 1

typ publikacji: podręcznik
ISBN: 83-7464-041-3
format: B5
oprawa: miękka
liczba stron: 280
wydanie: 2, uzupelnione, zmienione
rok wydania: 2006 
Książka jest podręcznikiem z podstaw prawa przeznaczonym dla studentów różnych kierunków nieprawniczych. Autorzy starali się zaprezentować najistotniejsze z punktu widzenia zarówno dydaktycznego, jak i pragmatycznego dziedziny prawa. W tomie 1 omówiono:
1. Podstawowe wiadomości o prawie
2. Prawo konstytucyjne
3. Prawo cywilne
4. Prawo karne
5. Prawo administracyjne

Inne książki z tej dziedziny:

niedostępna
w sprzedaży
Archiwum! 

PODSTAWY PRAWA
Tom 2

Książka jest podręcznikiem z podstaw prawa przeznaczonym dla studentów różnych kierunków nieprawniczych. Autorzy starali się zaprezentować najistotniejsze z punktu widzenia zarówno dydaktycznego, jak i pragmatycznego dziedziny prawa. W tomie 2 książki omówiono: 1. Prawo gospodarcze publiczne 2. Prawo spółek 3. Prawo upadłościowe 4. Prawo pracy 5. Prawo bankowe 6. Prawo... więcej ?

niedostępna
w sprzedaży
Archiwum! 

GOSPODARKA NIERUCHOMOŚCIAMI

TEORIA I PRAKTYKA

Celem publikacji jest analiza form i zasad gospodarowania mieniem publicznym,która pozwoli na zaproponowanie prawidłowych procedur oraz metod postępowania w ścisłym powiązaniu teorii z praktyką. Dostrzegając problemy występujące w procesie gospodarowania nieruchomościami związane z roszczeniami byłych właścicieli oraz innych osób, część obszaru badawczego poświęcono tej... więcej ?

KONTRAKTOWANIE REALIZACJI PRZEDSIĘWZIĘĆ BUDOWLANYCH

Celem publikacji jest przedstawienie kwestii organizacyjnych i ekonomicznych związanych z kontraktowaniem realizacji przedsięwzięć budowlanych w ramach istniejącego porządku prawnego. Porządek ten bardzo krótko jest zarysowany w początkowej części pracy. Natomiast kwestie wychodzące poza bazowe uregulowania prawne nie są tu omawiane. Praktyka wskazuje bowiem, że w zakresie... więcej ?O wydawnictwachKontaktPunkty sprzedażyAktualnościin English